LEGO City

Yksi LEGO:n klassisimmista sarjoista, joka on aina ajankohtainen ja yhtä hauska. Setit kuten LEGO City poliisiasema, LEGO City juna, LEGO City paloasema, tienpalaset ja paljon muuta. Olet tullut aivan oikeaan paikkaan, jos aiot ostaa LEGO Cityä. Rakenna kaupunki, jossa olet aina haaveillut asuvasi.
Näyttää 33-64 / 70 artikkeleita
Filtrera efter
LEGO City - Suihkari Ja Auto
Vi tipsar
Kaksiosainen ajoneuvoleikkisetti sisältää tyylikkään superauton...
Osta!
Tietoja
€26.68
LEGO City - Passenger Jet
Vi tipsar
LEGO City -matkustajalentokone.
Osta!
Tietoja
€26.68
LEGO City - Yellow Backhoe Loader
Vi tipsar
Yllätä rakennuskoneiden ystävä keltaisella kaivinkoneella.
Osta!
Tietoja
€26.68
LEGO City - Takaa-ajo poliisiveneellä
Vi tipsar
Poliisivenesetti vauhdikkaisiin toimintaleikkeihin!
Osta!
Tietoja
€31.84
LEGO City - Seikkailulomalaisten matkailuauto
Vi tipsar
Tällä luksusluokan matkailuautolla kelpaa lomailla!
Osta!
Tietoja
€32.03
LEGO City - Punainen kaksikerroksinen turistibussi
Vi tipsar
Hyppää kaksikerroksisen bussin kyytiin tutustumaan nähtävyyksiin.
Osta!
Tietoja
€33.08
LEGO City - F1-varikkopysähdys & varikkomiehistö sekä Ferrari-auto
Vi tipsar
Leikkisetissä LEGO® City F1®-varikko ja Ferrari-kilpa-auto.
Osta!
Tietoja
€33.18
LEGO City - Betoniauto
Vi tipsar
Rakennuslelufanit tulevat rakastamaan tätä rakennussarjaa.
Osta!
Tietoja
€37.20
LEGO City - F1-kuljetusauto ja Audi F1 ‑kilpa-auto
Vi tipsar
LEGO® City F1®-kuljetusauto ja Audi F1® ‑kilpa-auto – Leluaut...
Osta!
Tietoja
€41.02
LEGO City - Pizza Delievery Experience
Vi tipsar
Pizzan kotiinkuljetus ajoneuvolla.
Osta!
Tietoja
€45.80
LEGO City - Drive Through Car Wash
Vi tipsar
Pesujoukko on valmiina!
Osta!
Tietoja
€50.58
LEGO City - Rannikkovartioston Helikopteri
Vi tipsar
Paljon aitoja yksityiskohtia mielikuvitusleikeistä ja hälytysajoneuvoista pit&...
Osta!
Tietoja
€51.54
LEGO City - Pelastuslaitoksen ambulanssilentokone
Vi tipsar
Leikkisetistä rakentuu ambulanssilentokoneen pienoismalli
Osta!
Tietoja
€54.89
LEGO City - Poliisiasema
Vi tipsar
3-kerroksinen LEGO City Poliisiasema lelu on täynnä yksityiskohtia, jotka vang...
Osta!
Tietoja
€57.18
LEGO City - Pelikuorma-auto
Vi tipsar
Lelusetti e-urheiluturnaukseen.
Osta!
Tietoja
€59.86
LEGO City - Classic Beach Tram
Vi tipsar
Lähde aurinkoisille seikkailuille LEGO Cityn klassisen rantaraitiovaunun kyydiss...
Osta!
Tietoja
€60.14
LEGO City - Lentokentän Paloauto
Vi tipsar
Pelasta päivä LEGO Cityn lentokentän paloautolla.
Osta!
Tietoja
€62.06
LEGO City - Lentokone, Huoltoauto Ja Ilmatyynyalus
Vi tipsar
Innosta lapset luoviin leikkeihin.
Osta!
Tietoja
€62.06
LEGO City - Keltainen puskutraktori
Vi tipsar
LEGO City rakennustyömaalelusetti
Osta!
Tietoja
€63.68
LEGO City - Paloasema ja paloauto
Vi tipsar
LEGO® Cityn upein paloasema tarvitsee lisää vahvistusta tiimiinsä.
€67.12
LEGO City – Helikopteri, paloauto ja sukellusvene
Vi tipsar
Sukella loputtoman toiminnan ja seikkailun maailmaan.
Osta!
Tietoja
€67.60
LEGO City - Vintage Steam Train
Vi tipsar
Yllätä junaharrastaja klassisilla rautatie seikkailuilla LEGO Cityn Vanhanaika...
Osta!
Tietoja
€75.44
LEGO City - Keskikaupungin pikaratikkapysäkki
Vi tipsar
Nyt nokka kohti LEGO® Cityn raitiovaunupysäkkiä.
Osta!
Tietoja
€78.98
LEGO City - Poliisivoimien Vankisaari
Vi tipsar
Jännitys tiivistyy LEGO® Cityn pahamaineisten roistojen keskuudessa vankisaare...
€83.57
LEGO City - F1-talli ja Mercedes-AMG‑ ja Alpine-autot
Vi tipsar
Etsitkö upeaa autoaiheista lahjaa?
Osta!
Tietoja
€87.01
LEGO City - Lentokenttä Ja Lentokone
Vi tipsar
Anna leikkihetken nousta siivilleen LEGO City -lentokenttä ja lentokone -rakennussa...
€89.79
LEGO City - Päärautatieasema
Vi tipsar
Päärautatieaseman pienoismallisetti lapsille
Osta!
Tietoja
€93.90
LEGO City - Rannikkovartioston Pelastusalus Ja Helikopteri
Vi tipsar
Lapset voivat lähteä meriseikkailuihin.
Osta!
Tietoja
€95.52
LEGO City - Matkustajalentokone
Vi tipsar
LEGO City Matkustajalentokone valmistautuu lähtöön.
Osta!
Tietoja
€100.30
LEGO City - Dump Truck & Front End Loader
Vi tipsar
Leiki dumpperilla ja etukuormaajalla.
Osta!
Tietoja
€105.09
LEGO City - F1-rekka ja F1-autot RB20 ja AMR24
Vi tipsar
LEGO City F1®-kuljetusrekan leikkisetti.
Osta!
Tietoja
€111.20
LEGO City - Arktisten tutkimusretkeilijöiden tiedelaboratoriorekka
Vi tipsar
Arktinen lelu aloitteleville tutkimusmatkailijoille
Osta!
Tietoja
€120.19
Kirjaudu sisään